Viber Last Minute Deals

Ексклузивни понуди за Viber заедницата на Pozitivo & Balkanea за периодот 15-20 јули

Paradise Kriopigi 3* - Kriopigi

799€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Сместен во срцето на Касандра, скриен во шумата Криопиги, на околу 800 метри од центарот на одморалиштето, хотелот Рај е идеален избор за мирни одмори во мирен амбиент. Хотелскиот комплекс располага со добро уредена градина, отворен базен со бар покрај базен за дневно и вечерно освежување и ужина, детско игралиште, маса за пинг-понг, засенчен a la carte ресторан, паркинг, рецепција, бесплатен Wi-Fi . Собите на горниот кат гледаат кон морето, додека собите на приземјето имаат директен пристап до градината, од нивниот приватен балкон. Една од најубавите плажи на Касандра е достапна по шумски патеки низ шумата. Аеродромот во Солун е оддалечен околу 90 км, додека центарот на Криопиги е на околу 1,5 км.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба - 799€ за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Hanioti Grand Victoria 3* - Hanioti

517€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Ханиоти Гранд Викторија ужива на мирна локација во Ханиоти. Со бесплатен Wi-Fi насекаде, модерниот хотел со 3 ѕвезди има слатководен базен и детско игралиште. Сeкоја соба има приватен балкон. Собите се уредени со вкус, и секоја е светла и опремена со клима уред и сателитска ТВ. Бањите се со тоалети. А кујна е опремен во некои соби. Дневната забава вклучува кошарка, пинг-понг и билијард, а на плажата има спортови на вода и игралиште за одбојка на плажа. Ноќниот живот во Ханиоти ќе ги задржи посетителите зафатени во текот на летните ноќи.
Главниот ресторан се наоѓа покрај базенот и служи појадок и вечера во шведска маса.
Внимателниот персонал на хотелот е на располагање 24 часа на ден. Сефовите се достапни за изнајмување преку рецепција. Бесплатен јавен паркинг е можно на локација во близина.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба - 517€ за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Koviou Holiday Village 3* - Nikiti

677€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситонија, на 5 км од Никити и 13 км од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250 м. Располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби, опремени со клима уред (вклучен во цената), сателитска ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Трокреветна соба  за само 677€  за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Cronwell Platamon Resort 5* - Platamona

1297€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања All Inclusive за период од 15-20 јули

5-ѕвезден Аll inclusive Cronwell Platamon Resort All-Inclusive се наоѓа веднаш на својата приватна песочна плажа во регионот Пиерија. Вклучува спа центар, базен со бар за пливање и многу спортски објекти. Гостите уживаат во бесплатни шезлонги на плажа. Собите на Cronwell Platamon Resort се елегантно декорирани со големи прозорци од подот до таванот, повеќето со поглед на море. Телевизорите со рамен екран се стандардни. Со вкупна површина од 1.500 m², спа центарот нуди уникатно велнес искуство. Загреан базен, приватна топла када, сауна и соба за масажа се само неколку од достапните капацитети. Различните ресторани на лице место служат висококвалитетни грчки и западноевропски јадења подготвени за гостите. Во затворен и надворешен бар се служи кафе, свежи сокови и коктели. Други рекреативни и спортски активности во одморалиштето Кронвел Платамон вклучуваат тениско игралиште, кошаркарско игралиште и персонал за забава. Исто така, има и тврдина за игра наречена „Платамон Палас“ и Splash Park со повеќе од 40 водени атракции. Бесплатен Wi-Fi е достапен низ целиот хотел.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба - 1297€ за 2 лица за 5 ноќевања All Inclusive  + 35€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Olympion Melathron 4* - Nei Pori

937€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Сместено на 80 метри од плажата Неи Пори, Olympion Melathron нуди климатизирани соби со балкон. Има базен со сончева тераса и обезбедува бесплатен Wi-Fi на јавните површини. Собите на Olympion Melathron се светли и со мермерни подови. Тие вклучуваат фрижидер и телевизор. Базенот на Мелатрон е опкружен со дрвја и има лежалки и чадори. Барот на хотелот служи закуски, освежителни пијалоци и коктели.
Археолошкиот локалитет Дион е оддалечен 30 километри, додека хотелот служи и како идеална основа за истражување на селата на планината Олимп. Бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Трокреветна соба  за само 797€  за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Bianco Olympico Beach Resort 5* - Vatopedi

993€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања All Inclusive за период од 15-20 јули

На 150 метри од песочната плажа и 2,5 км од селото Ватопеди, хотелот Bianco Olympico нуди сместување со балкони и страничен поглед на море. Вклучува базен, ресторан и бар.
Собите во Бјанко Олимпико се светли и климатизирани. Тие се опремени со ТВ и имаат сопствено купатило со туш.
Секојдневно се служи доручек. Во ресторанот за самопослужување гостите можат да уживаат во традиционалните грчки вкусови. Барот на хотелот е идеален за вечерен пијалок или коктел.
Селото Метаморфоси е на 4 километри, додека Никити е на 9 километри. Бесплатен Wi-Fi пристап е предвиден на јавни површини и бесплатен приватен паркинг е достапен на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба - 993€ за 2 лица за 5 ноќевања All Inclusive  + 35€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Dryades Hotel 3* - Siviri

541 € за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Хотелот Dryades, опкружен со зелена природа и со поглед на море, претставува мала оаза на мир и уживање. Хотелот располага со 18 соби и нуди полупансион во стил на шведска маса. Изграден е во 2000 година, а реновиран во 2015 година. Има приватен паркинг, базен, бар покрај базен и ресторан. Плажата е оддалечена околу 50 метри. Центарот со ресторани и продавници е оддалечен околу 1 км. Собите се пространи и имаат брачен кревет и кревет на спрат. Сите апартмани се климатизирани и имаат ТВ, фен, мрежи против комарци и големи балкони. Малку соби се опремени со капацитети за лица со посебни потреби. Wi-Fi е достапен само во заедничките области. Сефовите се достапни на рецепција и се бесплатни. 

Резервирајте го вашиот престој сега!
Трокреветна соба  за само 541€  за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера + 15€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Xenios Theoxenia Hotel 4* - Ouranoupolis

1084€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања со појадок и вечера за период од 15-20 јули

Xenios Theoxenia се наоѓа на плажата со сино знаме во Уранополи, на Халкидики. Тој нуди климатизирани соби, тениско игралиште и 4 базени, вклучувајќи базен со олимписка големина и базен со хидромасажа.
Собите и мезонетите на хотелот Theoxenia во монашки стил имаат сателитска ТВ и фрижидер. Повеќето од нив излегуваат на балкон.
Во ресторанот на лице место гостите можат да уживаат во американски доручек на шведска маса, како и ручек и вечера на шведска маса со медитерански јадења и избор од 3 домашни вина. Theoxenia има и 3 барови - во лоби, базен и на плажа. Сите служат коктели и закуски. Во барот покрај базенот се предвидени бесплатни шезлонги.
Гостите можат да изнајмат брод и да го посетат соседниот остров Амулијани со кристално чистите води. Хотелот нуди бесплатен приватен паркинг на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба - 1084€ за 2 лица за 5 ноќевања со појадок и вечера  + 35€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Hanioti Melathron Hotel 4* - Hanioti

477€ за 2 лица за 5 вечери со појадок за период 15-20 јули

534€ за 2 лица за 5 вечери со појадок за период 11-16 август

Централно лоциран во близина на центарот на Ханиоти, на околу 80 метри од плажа, Hanioti Melathron нуди отворен базен и ресторан.
Се одликува со климатизирани соби со тераса со поглед кон базенот. Сите соби имаат: ТВ,  фрижидер, бања, фен и тоалетен прибор. Wi - Fi пристап е на располагање на јавните површини.
Рестораните и продавниците се на 5 минути пешачење. Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). 

Резервирајте го вашиот престој сега!
Трокреветна соба од 534€ за 2 лица за 5 вечери со појадок  + 15€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Al Mare 2* Polihrono

847€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Hotel Al Mare се наоѓа на полуостровот Касандрa, 2 км пред познатото одморалиште Полихроно. Од плажата е одвоен со споредна улица и отворен базен. СОДРЖИНИ: приватна плажа со лежалки и чадори (се доплаќа на рецепција), надворешен базен, бар покрај базен, a la carte ресторан, рецепција, детско игралиште, wifi (бесплатно за гостите на хотелот)...
УСЛУГА: Услугата во хотелот е со полупансион (шведска маса, самопослужување). 
СОБИ: Хотелот располага со 33 соби во уникатен и модерен стил. Секоја соба е опремена со клима (ладење/греење), директна телефонска линија, сателитска ТВ и фрижидер

Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна соба од 847€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера + 7.5€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Golden Residence Family Resort 3* Pefkohori

1098€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Откријте го семејното одморалиште Golden Residence на живописниот плажа пат Пефкохори-Ханиоти во Касандра-Халкидики, на само 50 метри од морето. Прифатете ја спокојството на отворен базен и посебен детски базен, додека апартманите и студијата имаат големи балкони со поглед на градината, базенот и заливот Торонеос. Составен од две големи згради и една помала со сместувачки единици, организираниот ресторан во одморалиштето од 350м2, базени, бар покрај базен, паркинг, игралиште и бујна градина ветуваат холистичко повлекување, обезбедувајќи удобност и безбедност со независни влезови и приватни балкони кои се придржуваат до строгите санитарни услови. протоколи. Меѓународниот аеродром Македонија е оддалечен 89 километри, со бесплатен паркинг. Без разлика дали барате спокојство или енергична забава во блиските села Ханиоти и Пефкохори, ова одморалиште е вашата порта за незаборавно медитеранско бегство.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Стандардна соба од 1098€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера + 15€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Portes Beach 4* - Nea Potidea

1260€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Хотелот Portes Beach, сместен веднаш на плажа и нуди извонреден поглед на длабокото сино море, нуди услуги за сместување со 4 ѕвезди во живописната населба Неа Потидеа на Халкидики. Хотелот Portes Beach се состои од 183 вкусно опремени соби, од кои сите се елегантни, пространи и целосно опремени со клима уред, приватна бања со фен, фрижидер, ТВ, сеф и балкон или веранда. Широкиот асортиман на одлични рекреативни содржини кои се нудат вклучуваат базен со лежалки и чадори, бар покрај базен, диско, фитнес центар, игралиште и детски клуб. Во гурманскиот ресторан Portes Beach Hotel, посетителите можат да уживаат во вкусните јадења подготвени од готвачот на хотелот. Хотелските ресторани служат и традиционална грчка и интернационална кујна, подготвени со висококвалитетни состојки. Неа Потидеа е живописна населба која се наоѓа на влезот на полуостровот Касандра во Халкидики, на околу 60 километри од Солун. Таа е една од најпопуларните туристички области, поради прекрасните плажи, бистрите води, бујната вегетација и многу места за ноќен живот покрај плажата.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Стандардна соба од 1260€  за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Sintrivanis Beach - Paralia Skotina

1057€ за 4 лица за 5 вечери во луксузен бунгалов 15-20 јули

На плажата Скотина во Пиерија во бујна област, покрај вековните чинари кои стигнуваат до плажата, во подножјето на планината Олимп, се наоѓа хотелскиот комплекс „Sitrivivanis“ на 150 метри од најубавата плажа на јужна Пиерија под сенката на византискиот замок Платамонас. Хотелскиот комплекс „СИНТРИВАНИС“ се состои од 43 соби, некои од нив се опремени со кујна. Површина Единечната комбинација на планина и море ја прави една од најдобрите области во Грција. Овде можете да уживате во сите периоди од годината на планината или морето во одлична комбинација. Можете исто така да ги посетите археолошките места на нашата област, Дион, замокот Платамона, црквите од времето на Византија и да направите еднодневни екскурзии до Олимп, Катерини, Солун, Метеора, Вергина и исто така до Халкидики и до Скијатос.
Што се однесува до вашата забава, изборот варира од морски спортови, летање со орел (парапента), лов, риболов, ноќни клубови, таверни и многу повеќе.
Постои можност за доплата за појадок 7€ на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Луксузен бунгалов од 1057€ за 4 лица за 5 вечерри + 7.5€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Anna Hotel 3* - Pefkohori

822 за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Хотелот Ана располага со бар-ресторан и базен со топла када, на 1148 метри од плажата Пефкохори во Касандра и на само 164 метри од центарот на селото. Тој нуди сместување со балкон или двор со поглед на градина, базен или на Егејското Море. Опкружена со градина со палми и тревник, секоја единица е опремена со LCD сателитска ТВ и сеф. Фен може да се најде во купатило. Климатизацијата е стандардна. Гостите можат да го започнат денот со богат појадок кој се служи во трпезаријата. Бар-ресторанот на лице место нуди разновидни медитерански јадења, лесни закуски и егзотични коктели во текот на денот. Хотелот Ана се наоѓа на 14 милји од центарот на Касандра и 11 милји од селото Калитеа. Солун е на 71 милји, додека меѓународниот аеродром во Солун е 59 милји. Бесплатен Wi-Fi е предвиден на јавни површини и бесплатен паркинг е можно на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Стандардна соба од 822€  за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера + 35€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Olympios Zeus Hotel Bungalows 3* - Litohoro

670€ за 2 лица за 6 дена 5 ноќевања All Inclusive за период од 15-20 јули

Лоциран во селото Плака и на 5 километри од градот Литохоро, Олимпиос Зевс се наоѓа веднаш на плажата. Тој нуди бунгалови кои се изградени меѓу зелена градина со борови и чинари. Бесплатна WiFi е достапна на јавни површини. Отворање кон внатрешен двор, климатизираните единици се со ТВ и сеф. Тие исто така имаат фрижидер и бања со фен и бесплатен тоалети. Гостите можат да го започнат денот со појадок на шведска маса што се служи во трпезаријата на Olympios Zeus. Ресторан и бар се исто така достапни на локацијата. Во просториите се изградени објекти за различни спортови, како одбојка на плажа, кошарка и фудбал. Приморскиот град Лептокарија е оддалечен 5 километри, додека градот Солун е на оддалеченост од 100 километри. Слободен приватен паркинг е можно на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Луксузен бунгалов од 670€ за 2 лица All Inclusive + 15€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Dimitra Hotel 3* - Preveza

517€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок  за период 15-20 јули

Семејниот хотел Димитра нуди сместување со поглед на Јонското Море, на само 30 метри од плажата Лигија. Тој нуди грчки ресторан кој служи свежа риба и отворен базен. Сите соби имаат приватен балкон. Тие се светли и пространи и имаат простор за живеење и трпезарија. Модерните инсталации вклучуваат бесплатен Wi-Fi и телевизор со рамен екран. 
Димитра гостите можат да се релаксираат на сончевата тераса околу базенот. Лежалките се достапни бесплатно.
Појадок, кафе и освежителни пијалоци се достапни во снек барот, додека домашните јадења се служат во ресторанот.
Хотелот Димитра е на 30 км од Превеза. Бесплатен паркинг е достапен на лице место.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Стандардна соба од 517€  за 2 лица  за 5 вечери со појадок + 15€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Kalives Resort 3* - Kalyves Poligirou


427€ за 2 лица за 5 вечери со појадок за период 15-20 јули

На само 400 метри од плажата Каливес, овој хотел со 3 ѕвезди нуди климатизирани соби со балкон и бесплатен Wi-Fi. Околу базенот се обезбедени бесплатни шезлонги и чадори. Пространите соби во одморалиштето Каливес се светли и опремени со модерен декор. Тие имаат ТВ и фрижидер, и бања со фен. Балконите нудат поглед на градината и базенот. Гостите можат да уживаат во грчката кујна и регионално вино во ресторанот или да се релаксираат со пијалок во барот. Помладите гости ќе најдат детско игралиште и детски базен. Плажата Каливес и плажата Геракини нудат голем број таверни и продавници. Ресортот Каливес е 65 километри јужно од Солун. Бесплатен јавен паркинг е достапен околу областа на хотелот.

Резервирајте го вашиот престој сега!
Супериор соба од 427€ за 2 лица за 5 вечери со појадок + 7,5€ градска такса на лице место
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Iris Hotel 3* - Siviri

796€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Хотелот Ирис во Сивири нуди сместување со сезонски отворен базен, градина и бар. Меѓу капацитетите на овој имот се ресторан, 24-часовна пред бирото и заеднички салон, заедно со бесплатна WiFi. Собите имаат балкон. Во хотелот, секоја соба е опремена со гардероба, ТВ со рамен екран и приватна бања. Сите единици ќе им обезбедат на гостите фрижидер. На барање може да се обезбеди подлога за душек. Доручек е достапен секојдневно во хотелот Ирис.
Сместувањето нуди детско игралиште. Може да играте пинг-понг и тенис во хотелот Ирис, а достапни се изнајмување велосипеди и автомобили.
Плажата Сивири е на 500 метри а плажата Сани е на 24 километри од хотелот, додека Афитос е 11 километри. 

Резервирајте го вашиот престој сега!
Стандардна соба од 796€  за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера + 15€ градска такса на лице место
Наплата со картичка е +3%
Пријава 14 час | Одјава 11 час

Olympic Kosma Hotel 3* - Hanioti

527€ за 2 лица  за 5 вечери со појадок и вечера за период 15-20 јули

Добредојдовте во Olympic Kosma Hotel.  Нашиот хотел се наоѓа во селото Ханиотi, во Касандра, Халкидики, на само 2 минути пешачење од плажата и неверојатните барови на плажата на Ханиоти.
Од 1990 година обезбедуваме квалитетно искуство во гостопримството со цел да ги претвориме вашите денови на Халкидики во вашето најдобро летно сеќавање. На само 500 метри од нашиот хотел сте во центарот на Ханиоти помеѓу таверните, баровите и пазарот. 
Исто така, можете да уживате во вечерата во нашиот хотел со грчко-медитеранска кујна или да пиете во нашиот бар покрај базенот. Изберете го хотелот Olympic Kosma со своите 140 соби за ваш одмор со семејството, пријателите или вашиот брачен другар и Olympic Kosma Вилите за луксузни одмори во двокатна, целосно опремена вила со ваш приватен базен. Со задоволство ќе ви посакаме добредојде!


Резервирајте го вашиот престој сега!
Двокреветна Соба од 527€ за 2 лица за 5 вечери со појадок + 15€ градска такса на лице место

Пријава 14 час | Одјава 11 час

Вашиот избор за Совршен Одмор

Балканеа е посветена на обезбедување на најдобро искуство за сите наши клиенти.

Со база од над 2,5 милиони партнери, ние сме ваша врата кон најголем избор на дестинации, хотели, авиокомпании и други туристички услуги. Ве подржуваме во вашата потрага за најприфатливи цени, придонесувајќи кон вашето искуство со специјални понуди и ексклузивни договори со нашите партнери.

Ние го разбираме значењето на финансиската флексибилност при планирањето на патување. Затоа, со гордост и со цел да ви овозможиме што подобро искуство, ви нудиме опција за плаќање на 12-24 рати. Овој флексибилен пристап кон плаќањето го прави вашето патување уште поедноставено и прилагодливо на вашите финансиски можности.

Ако не можеме да пронајдете конкретен хотел или дестинација, која ви ја посакувате и сонувате, направете предрезервација и ние ќе ве контактираме заедно да го реализираме вашиот идеален одмор.

Балканеа е повеќе од агенција - ние сме ваш партнер во создавањето на вашиот совршен одмор. Доверете ни се и дозволете ни да го претвориме вашето патување во не само во страст, туку и во реалност. Патувајте со нас и доживејте ја убавината на светот.

Сèуште се двоумите? Ова се искуства на наши гости

 Јана

Исклучителна услуга од Balkanea! Сместувањето во Златибор беше воодушевувачко, а флексибилноста на плаќањe на кредит ми ги олесни грижите за одморот. 

Ја најдов мојата агенција преку Facebook за патување без стрес.

Маја

Луксузот редефиниран со Balkanea! Величествените пејзажи на Копаоник беа кулминација на мојот раскошен зимски одмор. Теренецот со 7 седишта со кожен ентериер и бесплатен WiFi беше јаготка на шлагот. Balkanea навистина знае како да создаде раскошно искуство.

Горан

Balkanea ми го претвори одморот во авантура! Од воодушевувачките пејзажи на Бандерица до пријатниот шарм на Банско, се беше прецизно избранo. Вниманието на деталите и посветеноста на задоволството на клиентите го направија моето патување незаборавно.

Милка

Златибор,  предлогот на Balkanea е рај за љубители на природата. Куќата за гости сместена среде убавината на Златибор беше рај.


Посветеноста на Balkanea да ја долови суштината на секоја дестинација го направи нашиот престој во Златибор волшебно и незаборавно искуство.

100%

customer Satisfaction Guarantee

100% Гаранција за задовoлство на клиентите

Во Balkanea, Вашето задоволство е нашата ѕвезда водилка. Посветени сме на создавање не само патувања, туку и незаборавни искуства кои ве воодушевуваат. Ако, од која било причина, вашето патување не е блику до совршенство, нашиот посветен тим е тука да направи се за Вас. Вашата среќа е наш приоритет, осигурувајќи дека секоја авантура со Balkanea е патување на чисто задоволство.

Следeте не...

2010-2024 ©rafted by allonweb, аll rights reserved. 1325 Wildwood Lakes Blvd, Naples, FL 34104, USA

Моментално [variable_1] посетители гледаат понуди. 

✔  Verified by Proof

Клиент од [variable_1] испрати барање за [variable_3].

✔  Verified by Proof

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.