ЕКСКЛУЗИВНА ПОКАНА ЗА РАЈОТ

добредојдовте

Замислете да се разбудите од нежниот звук на брановите што го галат брегот, да стапнете на вашиот приватен балкон за да бидете сведоци на изгрејсонцето што го одзема здивот над Егејското Море и да се препуштите на светот на тишина и релаксација.


Време е да го претворите овој сон во реалност со ексклузивна покана за Crown Hotel, сместен на плажа во живописното градче Неа Скиони распослано на првиот прст на Халкидики, Касандра во Грција.

Во Crown Hotel, веруваме дека животот е наменет за уживање и секој момент треба да биде исполнет со убавина, спокојство и радост. Затоа, создадовме несекојдневно искуство, скроено за да го надмине секое ваше очекување.

Искусете ГО Crown Hotel !


1. Неспоредливо блаженство на плажа: Сместен покрај неверојатниот брег на Неа Скиони, нашиот хотел нуди директен пристап до приватната плажа, каде песокот се среќава со кристално чистите води на Егејското Море. Запловете во спокојството на природата додека се капете на топлото медитеранско сонце или се освежувате во водите на морето кое подмладува.


2. Дом далеку од дома: Во Crown Hotel, сме горди што создадовме атмосфера што се чувствува како топла прегратка. Нашите капацитети се направени да создадат пријатен и привлечен амбиент, каде што можете да се опуштите и да се чувствувате како дома. Секоја соба и апартман се смислено опремени со вашата удобност на ум, нудејќи топло добредојде по повлекувањето од денот поминат на сонце и плажа. Опуштете се во познатата прегратка на нашето сместувања и искусете ја вистинската топлина и удобност по кои е познат Crown Hotel.

3. Исклучително искуство за сладокусците: Подгответе ги вашите чувства за вкус за кулинарско патување како ниедно друго. Уживајте во вкусните специјалитети направени од нашите страсни готвачи, кои вешто ги спојуваат локалните вкусови и интернационалната кујна. Од свежи деликатеси од морска храна до вкусни медитерански јадења, секој залак ќе ве пренесе во светот на кулинарска екстаза.

4. Подмладете ги вашите сетила:  Препуштете се на врвното искуство за релаксација во термалната бања  Лутра, која е на само 4 километри од хотелот, каде што можете да се потопите во светот на спокојство и подмладување. Откријте ги лековитите својства на термалните води додека се натопувате во терапевтски базени, се препуштате на смирувачките масажи и разгалете се со различни велнес третмани. Оваа блиска оаза нуди совршено светилиште за топење на стресот и ревитализирање на вашиот ум, тело и душа. Дозволете ни да ве водиме до ова засолниште на спокојство, каде што ве чека чиста релаксација.5. Незаборавни авантури: Надвор од удобностите на нашиот хотел, Касандра ве повикува да ја истражите нејзината убавина и шарм. Потопете се во локалната култура, талкајте низ древните урнатини и откријте скриени скапоцени камења кои ќе ве остават со спомени кои ќе траат за цел живот.

Но, тоа не е се!

Како наш ценет гостин, со задоволство ви нудиме специјална понуда. Резервирајте го вашиот престој во Crown Hotel сега и уживајте во ексклузивната 6 дневна понуда, 5 ноќи со појадок за 4 лица во Crown Hotel од 475€ наместо 630€ за период на престој до 15 септември.


Оваа понуда со ограничено време е наш начин да изразиме благодарност што не избравте како ваше крајно одморалиште покрај плажа.


За да ја побарате оваа ексклузивна понуда, едноставно контактирајте го нашиот пријателски тим за резервации на телефон от 075315153 или на facebook messenger.  Не заборавајте да ја споменете промотивната камапња на Pozitivo за да ги искористите вашите специјални привилегии.

Имајте предвид дека достапноста е ограничена, а оваа понуда е предмет на правила и услови. Не ја пропуштајте оваа можност да создадете спомени кои ќе траат и да го доживеете олицетворението на тишината во Неа Скиони.

Придружете ни се во Crown Hotel и дозволете ни да го редефинираме вашиот концепт за рајот. Со нетрпение го очекуваме вашето пристигнување.

Last Minute -25% попуст

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 325€ наместо 500€

- понудата важи до 10 јуни -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 416€ наместо 640€

- понудата важи до 10 јули -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 565€ наместо 750€

- понудата важи до 1 септември -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 475€ наместо 630€

- понудата важи до 15 септември -

Current Progress
Current Progress
Current Progress
исполнетост

П.С. Резервирајте сега за да го обезбедите вашето место во рајот на плажа!


Оваа ексклузивна понуда нема да трае долго, затоа реагирајте брзо. контактирајте го нашиот тим за резервации на телефон от 075315153 или на facebook messenger.  Не заборавајте да ја споменете промотивната камапња на Pozitivo за да ги искористите вашите специјални привилегии.


Ве чекаме да ви посакаме добредојде во Crown Hotel.

 секоја соба има непречен поглед на море

од 50€ ноќевање со појадок


бвокреветна

од 75€ ноќевање со појадок


трикреветна

од 100€ ноќевање со појадок


четирикреветна

што велат нашите гости

Сместено во мирен дел во Скиони, но близу до центарот на градот.
Одлична услуга и храна. Персоналот е екстра пријателски расположен.
Сите соби имаат прекрасен поглед кон морето.
Хотелот има ресторан на 5 метри од морето, а вечерата е зачинета со неверојатен поглед на море.


Мартин манасковСе случи да резервирам во овој хотел. Бевме пречекани од Татјана, нашиот домаќин, која како да не знаеше цел живот.


Пред хотелот е голем тревник за деца, а преку улицата тераса каде што можете да вечерате во вечерните часови слушајќи квалитетна музика во жив. Во прва прилика, ќе дојдеме повторно.


Elena PredescuПрекрасно место!


Од персоналот до сè што се нуди заслужува рејтинг 10+ !! 


Чистота, супер добра храна, разновидност, близу до центарот, чиста плажа, беспрекорна услуга !!


Дефинитивно ќе се вратиме! ❤️❤️❤️


Morar Iulia


СОДРЖИНА И УСЛУГИ✅ Апартманите имаат поглед на море
✅ Големината на АПАРТМАНИТЕ е 25 - 45 м2
✅ Клима, фрижидер од 120 литри, кабловска телевизија, тоалет
✅ Климата е бесплатна
✅ Бесплатен wi-fi интернет
✅ Бесплатен паркинг под надзор 24/7
✅ Сопствена песочна плажа на 30 метри
✅ Лежалките доаѓаат со НАРАЧКА НА ПИЈАЛОК ИЛИ ЈАДЕЊЕ / КОНСУМАЦИЈА
✅ Посебно катче за деца

ПРАВИЛА ЗА ДЕЦА И CHECK-IN

  


✅ Деца до 1,99 години не плаќаат сместување, а вклучен е појадок

✅ Сите даноци и такси се вклучени во цената на резервацијата

✅ Пријавување во 14:00 часот,
✅ Одјавување во 11:00 часот по локално време.

откажување И ПЛАЌАЊе✅ Потребен е онлајн депозит од најмалку 20% од вкупната цена за да се потврди резервацијата. 

✅ Останатиот износ се плаќа во хотел во готово.
✅ За LAST minute се плаќа целиот износ.
✅ Доколку пристигнете по датумот на пристигнување или се одјавувате пред датумот на поаѓање, хотелот го задржува правото да ја наплати целата сума од резервацијата.
✅ Доколку резервацијата е откажана, депозитот не се враќа.

Last Minute -25% попуст

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 325€ наместо 500€

- понудата важи до 10 јуни -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 416€ наместо 640€

- понудата важи до 10 јули -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 565€ наместо 750€

- понудата важи до 1 септември -

6 дена, 5 ноќи со појадок за 4

 лица во Crown Hotel од 475€ наместо 630€

- понудата важи до 15 септември -

Current Progress
Current Progress
Current Progress
исполнетост

© 2010-2023 , Pozitivo . All rights reserved.