Уживајте во вашиот одмор во Хотел Мона Златибор

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Ваше светилиште во срцето на природата

Добредојдовте во Хотел Мона Златибор, каде што прегратките на недопрените борови се среќаваат со луксузниот комфор на модерното живеење. Сместен во срцето на волшебното планинско одморалиште и спа центар Златибор, нашиот хотел стои како олицетворение на елеганција и релаксација, ветувајќи ви незаборавно бегство од обичното.

Сместен среде волшебниот пејсаж на Златибор, нашиот рај е стратешки поставен во самиот центар на овој планински рај. Надморската височина од 700-1500 метри обезбедува поглед што го одзема здивот и клима што ја смирува душата. На само 235 километри од Белград и најблискиот аеродром, хотелот Мона Златибор е вашата беспрекорна порта кон спокојството.

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Спој на традиција и модерно

Зачекорете во свет каде традицијата беспрекорно се спојува со модерниот комфор. Нашиот внимателно уреден ентериер ве поканува да ја искусите суштината на планините во секоја сезона. Украсени со дрвени облоги и најфини ткаенини во топли тонови, секој агол од нашиот хотел зрачи со чувство на топлина и софистицираност.

Побегнете во една од нашите 120 пространи и привлечни соби и апартмани, секој дизајниран да ја задоволи секоја ваша потреба. Уживајте во модерните удобности, вклучувајќи комплетно опремена бања, телевизор со преку 40 кабелски канали, сеф, мини бар, фен, телефон и бесплатна интернет конекција. Почувствувајте ја прегратката на климатизирана удобност за време на вашиот престој.

Ослободете ги чувствата

Уживајте во извонредните вкусови на нашиот ресторан Перун и ресторан Вила, каде што кулинарското мајсторство се среќава со празникот за сетилата. Угаснете ја жедта во барот Лада, нудејќи прекрасен избор на пијалоци. За нашите мали гости, волшебната игротека Мала Мона ги очекува секој член на семејството да најде радост во нивниот престој.

Велнес и рекреација:
Започнете со патување за подмладување во Inspirium, нашиот целосно опремен велнес центар. Без разлика дали барате освежувачко пливање, ревитализирачки спа третман или вежбање со поглед, Inspirium е вашето засолниште за здравје и рекреација.

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Неспоредливо гостопримство

Во Хотел Мона Златибор, нашата заложба е да ги надминеме вашите очекувања.

Нашиот внимателен персонал обезбедува исполнување на секоја ваша желба, правејќи го вашиот престој беспрекорен спој на удобност и луксуз.

Избегајте од обичното и прегрнете го извонредното во Хотел Мона Златибор.

Резервирајте го вашиот престој сега и оставете ги планините да ви шепотат спокојство во душата. Вашиот рај ве чека среде боровите.

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена

✅ Double Standard Room 127€
✅ Comfort Quadruple room 147€
✅ Superior Room 167€


Во цената не е вклучено
✅ Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата на туристичка такса во хотел)
✅ Парна Бања
✅ Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

ВОДИЦИ-Златибор
 Термин 19.01-21.01.2024
Цена по лице за пакет 2 ноќи / 3 дена 127€
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Деца и полупансион

Услови за деца:
✅ Две деца до 0-6,99 годни плаќа 4€ по лице на ден
✅ Две деца 7-11,99 години плаќа 25€ по лице на ден
✅ Tрето возрасно лице на дополнително легло 42€ по лице на ден

Доплатa за вечера:
✅ Доплата за вечера за возрасно лице до 16€ по лице на ден
✅ Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 8€ по лице на ден;
✅ Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден;
✅ Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

100%

customer Satisfaction Guarantee

 100% Гаранција за задовoлство на клиентите

Во Balkanea, Вашето задоволство е нашата ѕвезда водилка. Посветени сме на создавање не само патувања, туку и незаборавни искуства кои ве воодушевуваат. Ако, од која било причина, вашето патување не е блику до совршенство, нашиот посветен тим е тука да направи се за Вас. Вашата среќа е наш приоритет, осигурувајќи дека секоја авантура со Balkanea е патување на чисто задоволство.

Следeте не...

2010-2023 ©rafted by allonweb, аll rights reserved. 1325 Wildwood Lakes Blvd, Naples, FL 34104, USA

Моментално [variable_1] посетители гледаат понуди. 

✔  Verified by Proof

Клиент од [variable_1] испрати барање за [variable_3].

✔  Verified by Proof

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.